compassieprijs 2012

compassieprijs 2012

Kom op 5 april de prijsuitreiking bijwonen van de Compassieprijs 2012. De prijs gaat in 2012 naar iemand die mensen weet te verbinden en harten weet te verzachten op het gebied van Sport & Beweging.

Programma 5 april

Presentatie: Tyche van Bommel (Radio Amsterdam FM)

13.30 Inlopen en warming up met muziek

14.00 Startschot door Cor Bon, directeur Mozeshuis; toelichting op Handvest voor Compassie in Nederland.

Allemaal kampioenen: De Genomineerden

And the winner is…: Uitreiking van de Compassieprijs 2012 door Eric van der Burg, wethouder Sport A’dam

We are the Champions Muzikaal intermezzo

15.20 Rust

15.45 Finale: toneelstuk ‘As I left my fathers house’ van Bright O’Richards: theatermaker en winnaar van de Compassieprijs 2011

16.30 Laatste rondje

Locatie: Mozes & Aäronkerk, Waterlooplein 207, Amsterdam

Genomineerden

Dennis v.d. Zeijden – Dennis van der Zeijden Foundation www.dennisvanderzeijden.nl

Ewald van Kouwen – Stichting Positief Coachen www.positiefcoachen.nl

Dennis Gebbink – Sportclub Only Friends www.onlyfriends.nl

Mohamed Allach – Mstars www.maroquistars.nl

Lucia Rijker – www.luciarijker.net

Abdellah Ahrouch – Spirit www.spirit.nl Tessa Blom – Altra www.specialheroes.nl Ciska Fessl – KNVB West 1, www.coachvanhetjaar.nl

Petra v. Berg – Sportschool Fit4U www.fit4U-gorinchem.nl

Paul Verweel – Utrechtse School voor Bestuur en Organisatie www.swpbook.com/auteurs/99

Marian Wensink – Stichting Budosport Arnhem www.budosportarnhem.nl

Rob van Sprang – Vaders Actief www.vaders-actief.nl

Deventer Sportploeg – Deventer Sportploeg www.deventersportploeg.nl

Mustapha El Barbari, Meppel www.goforitwelness.nl

Ambrose Ongwen - Seeds Of Peace Africa, www.afrikaeuropanetwerk.nl

De toegang is gratis en wij hopen op uw komst! Aanmelden svp. vóór dinsdag 3 april via: compassieprijs@handvestvoorcompassie.nl">compassieprijs@handvestvoorcompassie.nl

Jury

Stijn Verhagen (Hogeschool Utrecht), Johan Annema (Axios), Ivo de Jong (NPB), Tom Mikkers (Remonstranten), Corrie Jacobs (VVP), Bright O’Richards (winnaar Compassieprijs 2011) en Monica Neomagus (Mozeshuis Amsterdam)

De Compassieprijs is een initiatief van het Mozeshuis Amsterdam, Remonstranten, Doopsgezinden, Vrijzinnige Geloofsgemeenschap NPB, Vereniging van Vrijzinnig Protestanten (VVP) en wordt gesteund door stedelijke compassiegroepen in Leiden, Arnhem, Groningen en Amsterdam. Het Nicolette Bruiningfonds draagt financieel bij aan deze dag. www.handvestvoorcompassie.nl

Deel dit